Kanada dil okullarında eğitim

271
Kanada dil okullarında eğitim

Kanada dil okulları ile İngilizce yada Fransızca Öğrenin!

Kanada dil okulları İngilizce yada Fransızca öğrenmek için gidilmesi en doğru ülkelerin başında gelmektedir. Öğrenmek istediğiniz dil İngiliz dili ise bunun için Kanada’ya da gidebilirsiniz. Kanada dil kursları verdiği kaliteli dil eğitimi sayesinde herkes tarafından bilinir. Kanada’da insanların İngilizce konuşuyor olmaları öğrendiğiniz şeyleri kullanmanız bakımından sizler için avantaj olacaktır. Kanada dil kursları için uygun fiyata kaydolmak için sitemizi takip edebilir, bu konudaki haberleri ilk siz öğrenebilirsiniz. Bu sayede çok fazla para ödemeden de dil okullarına yazılabilirsiniz.

Kanada dil kurslarında İngilizce eğitim

Kanada’da dil öğrenmek için dil okullarına yazılabilir, bu okullar sayesinde fazla vakit harcamadan istediğiniz dilleri öğrenebilirsiniz. Her bütçeye göre bir dil okulunun kolaylıkla bulunabiliyor olması sayesinde herkes parasının yettiği kadarıyla bir dil okuluna kayıt olabilir. Konaklayacağınız yer olmasa bile okulların size bu anlamda verecekleri hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Bazı okullar öğrencilerine özel konaklayacak yer ayarlar ve bunun için ek ücret talep ederler. Okulların bu hizmetlerinden faydalanmak daha az para harcamanızı sağlayacaktır.

Kanada’da dil eğitimi için bütçe yapın

Kanada’da dil eğitimi almak istiyorsanız öncelikle okulların fiyatlarını karşılaştırmalı, uygun fiyata bir okul bulmalısınız. Uygun fiyatlı bir okul bulduktan sonra buraya kaydınızı yaparak dil eğitimi almaya başlayabilirsiniz. Dil eğitiminiz başarıyla sonuçlandığında yabancı dili ana diliniz gibi konuşabilecek seviyeye gelirsiniz. Bu durumda paranızı boşuna bu kurslara vermemiş olursunuz.

Kanada’da eğitim , Kanada dil okulları ve diğer yurtdışı eğitim programları hakkında detaylı bilgi için 0 212 543 58 06 / 0 535 712 07 90 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

Kanada dil okulları hakkında sıkça sorulan sorular

Kanada iki resmi dile sahiptir.Fransızca için Quebec eyaletinin Montreal şehrindeki dil okulları tercih edebilirsiniz. Montreal'de bir çok kaliteli dil okulunda hem Fransızca hem de İngilizce eğitim alabilirsiniz. Montreal Dünya'da Fransa'dan sonra en yoğun İngilizce konuşulan ikinci yerdir.
Kanada dil okulu fiyatları ne zaman kayıt yaptırdığınıza, ne kadar süre eğitim alacağınıza , gideceğiniz okulun kalitesine, gideceğiniz döneme , Kanada'nın hangi şehrinde eğitim alacağınıza göre değişiklik gösterecektir. Ortalama olarak Kanada'da dil okullarının fiyatları 4 haftalık 580 CAD ile 1300 CAD ( Kanada doları ) olarak değişir.
Kanada dil okullarında eğitim alırken Kanada hükümeti uluslararası öğrencilere çalışma izni vermemektedir. Ancak Kanada'da üniversite , Kanada Co -op , Kanada sertifika ve diploma programlarına katılarak yasal olarak çalışma izni elde edebilirsiniz.
Kanada dil okullarına eğitime başlamak istediğiniz tarihten en az 4-6 ay önce kayıt yaptırmanızı tavsiye ederiz.
Bu soruya bir sürü farklı cevap veren yurtdışı eğitim danışmanlıkları olsa da bu sorunun bizce cevabı çok net ILAC Kanada dil okulu. Bunun yanında özelikle pandemi döneminde LSI Toronto dil okulu da bu listeye eklemek gerekir.
Kanada dil okulları genellikle Kanada'nın en büyük şehirlerinde bulunmaktadır. Toronto ,Vancouver ,Calgary, Montreal, Ottawa , Halifax öğrencilerin dil öğrenmek için tercih ettiği şehirlerdir.
Kanada dil okullarına eğitim için giderken Türkiye'de ki yurtdışı eğitim danışmanlıklarına her hangi bir şekilde danışmanlık ücreti ödemenize gerek yoktur.
Kanada'da dil eğitimleri için genellik 24 hafta üzerinden bir başvuru yapılır ve bu şekilde alacağınız vize ile Kanada'da eğitim sürenizin sonunda Türkiye'ye dönmeden vizenizi uzatabilirsiniz.
Kanada dil okullarına eğitim için en az 4 hafta , en fazla 48 hafta kadar kayıt olabilirsiniz. Ancak unutmayın 4-6 hafta gibi kısa süre dil eğitimi için çok yeterli bir süre olmayacaktır.
Kanada dil okullarında ortalama sınıflar 12 / 14 kişi aralığında olacaktır.
Kesinlikle Evet. Kanada Türk öğrencilerin son 5 yıldır en çok tercih ettiği ülke. Özelikle Toronto dil okulları, Vancouver dil okulları Türk öğrencilerin yoğun bulunduğu noktalardan. Dolayısı ile sınıfınızda sizden başka mutlaka başka bir Türk öğrenci de olacaktı. Bunu çok dert edtmeyin.
Kanada dil okullar size şu eğitimleri sunar ;
  • Genel İngilizce,
  • Yoğun İngilizce,
  • İş İngilizcesi,
  • Sınav hazırlık kursları (IELTS, TOEFL)
  • Pathway
  • Birebir İngilizce
Kanada'da bir dil eğitimi planı yapıyorsanız ve  Kanada dil okulu fiyatları hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız bize dilediğiniz zaman WhatsApp ( 0 535 712 07 90 ) üzerinden dilediğiniz zaman ulaşabilir yada 0 212 543 58 06 numaralı hattımızı arayarak İndirimli Kanada dil okulu fiyatlarına erişebilirsiniz.